زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری

غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج اولیه چهلمین دوره آزمون دستیاری در روز شنبه 25 خرداد ماه، گفت: همچنین داوطلبان آزمون دستیاری دوره چهلم، می‌توانند از ساعت 16 روز 25 خرداد تا 29 خرداد ماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اتمام دوره اعتراض به کلید سوالات آزمون دستیاری 92 اظهار کرد: اعتراضات بسیار محدود بوده است و مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته است.

 وی با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری، ادامه داد: نتایج نهایی آزمون دستیاری تخصصی که بزرگترین رقابت میان نخبگان پزشکی کشور است، نیمه دوم تیر ماه اعلام می‌شود.

حسن‌زاده در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجوی تخصص پزشکی، گفت: ظرفیت پذیرش این دوره از آزمون حدود 2000 تا 2500 نفر است که ظرفیت پذیرش دانشجو در مقایسه با دوره گذشته در برخی از رشته‌ها کاهش و برخی نیز افزایش خواهیم داشت.

چهلمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی پنجم اردیبهشت ماه با رقابت 15 هزار و 500 نفر داوطلب در 19 حوزه و 18 شهر برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نظرات خود می تونید از لینک http://isna.ir/fa/news/92023120853 استفاده کنید.

 

 

 

/ 3 نظر / 32 بازدید
محبوبه

سلام. راستی جواب مسابقه چی شد؟ از کجا بفهمیم برنده شدیم یا نه؟ تشکر

محبوبه

سلام. خانوم دکتر.. ممنون. اگر تمدید کردین بگین که من به دوستام بگم.

darya

سلام پس جایزه و جواب مسابقه چی شد؟